Kontakt z hurghada.pl
W sprawie wycieczek fakultatywnych prosimy o kontakt TYLKO telefonicznie lub poprzez aplikacje: Viber, WhatsApp i Messenger.

Kontakt z naszym przedstawicielem do
spraw marketingu i osoby odpowiedzialnej za odpowiedzi na ogólne pytania dotyczące Hurghady - mailowo lub poprzez poniższy formularz. Jeśli jednak oczekujecie szybkiej odpowiedzi to najlepiej telefonicznie lub poprzez aplikacje: Viber, WhatsApp i Messenger.

Nie robimy rezerwacji wycieczek drogą mailową!

Informujemy, że nie przetrzymujemy danych osobowych i nie wykorzystujemy ich do innych niż odpowiedzi na pytania. Nie tworzymy list mailingowych i telefonicznych, a dane (tj. rozmowy Viber, WhatsApp, maile) są usuwane po zakończeniu korespondencji. Jeżeli nie zgadzacie się na to, żebyśmy Wam odpowiedzieli - nie wysyłajcie zapytania (brzmi idiotycznie, ale takie to RODO).

E-mail:
info@hurghada.pl
Tel.; Viber; WhatsApp: +201005380770 (brak usługi SMS); z egipskiego numeru należy wykręcać 01005380770
Facebook, Messenger:
facebook.com/SerwisHurghada


Formularz kontaktowy


Imię i nazwisko:


Adres email:Wiadomość:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem powyższego formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych i żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Kliknięcie "Wyślij" oznacza zgodę.
Copyright © 2003-2019 Serwis hurghada.pl