Rozrywka
Wychodzicie wieczorem z hotelu, chcecie się trochę rozerwać, wchodzicie do kolejnego z barów i znowu widzicie pustki. Zadajecie sobie pytanie: gdzie oni wszyscy są? Nie martwcie się, godzina spędzona przed lustrem nie okaże się zmarnowanym czasem. Pomogę Wam ich odnaleźć. Poniżej przedstawiam najbardziej popularne miejsca w Hurghadzie. Nocne życie zaczyna się tu ok. 23.00.

Bary => patrz MAPA
Najpopularniejszym barem w Hurghadzie jest
Papas Bar w Nowej Marinie. Otwarty jest od południa do 2-giej w nocy. W środy i soboty od 22.00 jest Karaoke Party, w czwartki impreza z DJ-em. Piwo - 50 LE.

Popularne i znacznie tańsze bary znajdziecie przy Sheraton Road - od ronda Arousa po hotel Bella Vista. Jest ich tam naprawdę sporo m.in.
Agra Roma, Samos (oba na Arousa), grecka Acropolis Taverna, Style, 4 You - w okolicy hotelu Minamark, Captain Morgan przy hotelu Aqua Fun. Bary te są otwarte praktycznie przez całą dobę i cały czas są zapełnione turystami i mieszkańcami Hurghady. Koszt piwa w tych lokalach to ok. 30 LE.

Kluby i dyskoteki
=> patrz MAPA
Embassy Beach - Sheraton Road - godz. otwarcia: w ciągu dnia jako plaża 10.00 - do ostatniego klienta.
Środy: High Heels Ladies Night - panie wchodzą za darmo i mają darmowe drinki w godz. 23.00 - 01.00. Panowie płacą za wstęp 200 LE, w tym jeden drink.
Czwartki: myzyka na żywo, znane covery, happy hour od 22.00 do 23.00 - dwa drinki w cenie jednego. Wstęp 75 LE od osoby.
Niedziele: Brown Sugar Ladies Night: panie wchodzą za darmo i mają darmowe drinki w godz. 23.00 - 01.00. Panowie płacą za wstęp 200 LE, w tym jeden drink.

Motion Club - Hadaba Road, Sakalla - imprezy 3 razy w tygodniu: Ladies Night w poniedziałki, czwartki i soboty - panie wchodzą za darmo i mają darmowe drinki do godz.1-ej w nocy. Panowie płacą za wstęp 250 LE, w tym jeden drink.

Little Buddha - Mamsha, pomiędzy hotelami Sindbad i Siva Grand Beach - imprezy 3 razy w tygodniu: Ladies Night w poniedziałki, czwartki i soboty. Panie wchodzą za darmo.

Hard Rock Cafe - Mamsha - restauracja, bar, dyskoteka - w środy impreza Wonder Wednesday, w soboty R'n'B Feva.

Wiadomość z ostatniej chwili (10.01.2018):
Papas Beach zakończyło działalność w Nowej Marinie. Nowa lokalizacja ma być na Mamsha.
Alkohol
Alkohol dostępny jest tylko w barach, na dyskotekach i w niektórych restauracjach. W większości z nich serwowany jest tylko alkohol lokalny. Po przylocie można zakupić 3 butelki (na 1 paszport) w
sklepie wolnocłowym (na lotnisku, na Mamsha i w centrum handlowym Senzo) do 48 godzin od daty na stemplu wjazdowym w paszporcie.

Istnieje w Egipcie sieć sklepów monopolowych
Drinkies (drinkies.net - są tam podane wszystkie egipskie produkty wraz z opisami i cenami), ale nie ma żadnego z ich sklepów w Hurghadzie. Najbliższy jest w Downtown w El Gounie, a kolejny dopiero w Kairze.

Zakup alkoholu na wynos po cenach
sklepowych jest możliwy przy rondzie Arousa (całą dobę) w barach Agra Roma, Samos, czy Golf Club.

Uwagi
W wielu restauracjach, barach i klubach ceny podane w menu nie są cenami końcowymi. Czasem doliczany jest podatek 12-14 procent i serwis 10 procent. Na dole karty powinno być to zapisane drobnym drukiem. Dodatkowo, jeśli jesteście zadowoleni z obsługi, wypada zostawić napiwek w wysokości 10 procent od całości rachunku.
Copyright © 2003-2018 Serwis hurghada.pl