Wycieczki z hurghada.pl
Kontakt w języku polskim:
Tel.; Viber, Whatsapp (+2) 0100 538 0770; info@hurghada.pl

WYCIECZKI Z HURGHADY

WYCIECZKI AUTOKAROWE
Kair -
35 USD
Luksor -
35 USD

WYCIECZKI MORSKIE
Łodzią na rafy - 10 USD
Nurkowanie głębinowe -
25 USD
Wyspa Giftun -
10 USD
Wyspa Utopia -
20 USD
Sharm el Naga -
30 USD
Wycieczka łodzią do El Gouny -
20 USD
Łódź ze szklanym dnem -
20 USD

WYCIECZKI NA PUSTYNIĘ
Jeep Safari - 10 USD (+ extra godzinne orientalne show!)
Quad Safari -
20 USD (quad pojedynczy); 25 USD (quad podwójny)
Mega Safari -
25 USDWYCIECZKI AUTOKAROWE

KAIR

Wyjazd spod hotelu ok. godz. 1:00 w nocy, podróż trwa ok. 7 godz. Zwiedzanie rozpoczyna się od Muzeum w Kairze, później jest obiad (szwedzki stół), następnie autokar zabiera wszystkich do Gizy, a tu: piramidy, Sfinks i świątynia przy Sfinksie. Później zwiedzanie instytutu papirusów i instytutu perfum. Powrót do Hurghady ok. godz. 24.00

Kair 2 dni: pierwszy dzień wspólny z jednodniową wycieczką. Po odprawieniu autokaru z jednodniową wycieczką są Państwo kwaterowani w hotelu 4* w Gizie, naprzeciw piramid. W hotelu mają Państwo kolację. Wieczorem możliwy pokaz "Światło i dźwięk" pod Piramidami (dodatkowo płatny). Po noclegu i śniadaniu - wykwaterowanie.
Drugiego dnia zwiedzają Państwo: Meczet Alabastrowy, Cytadelę, później czas wolny na bazarze Khan el Khalili.

Cena: 35 USD (1 dzień); 80 USD (2 dni)
Terminy: wtorki, czwartki, niedziele (polskojęzyczny przewodnik)
Dodatkowe płatne (nieobowiązkowe): wejście do sali z mumiami, wejście do piramidy, napoje do obiadu


LUKSOR
Wyjazd spod hotelu w Hurghadzie ok. godz. 5:00. Po ok. 4 godz. dojeżdzają Państwo do Luksoru, gdzie rozpoczynają zwiedzanie od świątyni w Karnaku. Później udają się Państwo autokarem do restauracji na obiad (szwedzki stół). Po obiedzie przepłynięcie łodzią na drugą stronę Nilu, gdzie już czeka autokar, a tutaj: panorama Ramosseum i Kurnah Starej, fabryka alabastru, zwiedzanie Doliny Królów - wejście do 3 grobowców (lub Doliny Królowych również 3 grobowce), Kolosy Memnona, wejście do świątyni Hatszepsut (nie tylko panorama!). Powrót do Hurghady ok. godz. 22:00.

Cena: 35 USD (Dolina Królowych zamiast Doliny Królów); 40 USD (Dolina Królów, bez Doliny Królowych)
Terminy: wtorki, czwartki, niedziele (polskojęzyczny przewodnik)
Dodatkowo płatne (nieobowiązkowe): Wyspa Bananowa – 10 USD, napoje do obiaduWYCIECZKI MORSKIE


Wycieczka łodzią na rafy
Spod hotelu odbiera Państwa busik (godz. 8.00 - 8.40), który zawozi Państwa do portu. Na łodzi czeka już przygotowany sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy). Wypłynięcie z portu ok. godz. 9.00. Łódź zatrzymuje się przy 2 rafach (każda rafa ok. 2 godz.), gdzie mogą Państwo z powierzchni wody (widoczność do 30 m. głębokości) podziwiać podwodny świat Morza Czerwonego. Podczas kotwiczenia przy drugiej rafie jest obiad w formie szwedzkiego stołu. Powrót do hotelu ok. godz. 17.00.

Cena: 10 USD
/ osoba, dzieci do lat 12 – 5 USD
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem


Nurkowanie głębinowe
Nie musisz mieć uprawnień nurkowych, ani być super pływakiem, żeby zobaczyć faunę i florę Morza Czerwonego spod powierzchni wody. Zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa: mamy sprawdzony sprzęt, wykwalifikowaną kadrę, ubezpieczenie od wypadków nurkowych w Delta Ins. Egypt i każdego, kto chce spróbować po raz pierwszy nurkowania, profesjonalnie przygotowujemy podczas krótkiego kursu na łodzi. Pod wodę Instruktor lub Dive Master zabiera tylko jedną osobę. Jedno nurkowanie INTRO (dla początkujących) trwa ok. 20 min. (2 nurkowania).
Spod hotelu odbiera Państwa busik (godz. 8.00 - 8.40), który zawozi Państwa do portu. Na łodzi czeka już przygotowany pełny sprzęt do nurkowania głebinowego. Wypłynięcie z portu ok. godz. 9.00. Łódź zatrzymuje się przy 2 rafach (przy każdej rafie łódź kotwiczy ok. 2 godz.). Podczas kotwiczenia przy drugiej rafie jest obiad w formie szwedzkiego stołu. Powrót do hotelu ok. godz. 17.00. Spożycie napojów nieograniczone. Opieka polskiego instruktora na łodzi.

Cena: 25 USD / dziecko 9-12 lat - 20 USD / osoba towarzysząca - 10 USD (dzieci do 12 lat -5 USD)
Dodatkowo płatne: ew. zdjęcia z nurkowania ok. 15 USD (dobrej jakości)
Termin: codziennie / cały rok
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem


Wyspa Giftun
Spod hotelu odbiera Państwa busik (w godz. 8.00 - 8.30), który zawozi Państwa do portu. Tutaj dobierają Państwo sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy).
Wypłynięcie z portu na rafy ok. godz. 9.30. Snurkowanie na rafach, plażowanie na wyspie Giftun (Paradise Island - ok. 1,5 godz). Posiłek na statku ok. godz. 13.00-14.00 i mała coca-cola / osobę.
Powrót do hotelu ok. godz. 17.00.

Cena: 10 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 5 USD
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki:
codziennie
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje


Wyspa Utopia

Spod hotelu odbiera Państwa busik (w godz. 8.00 - 8.30), który zawozi Państwa do portu. Tutaj dobierają Państwo sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy). Wypłynięcie z portu na rafy ok. godz. 10.00. Snurkowanie na rafach na otwartym morzu (2 rafy po ok. 1 godz.). Podczas kotwiczenia przy drugiej rafie obiad w formie szwedzkiego stołu.
Przesiadka na łódź ze szklanym dnem, podziwianie podwodnego świata w okolicach wyspy (30 min.). Jest tu duże prawdopodobieństwo spotkania delfinów!
Pobyt na wyspie Utopia ok. 1,5 godz. Powrót do hotelu ok. godz. 17.00.

Cena: 20 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 10 USD
Dodatkowo płatne: brak,
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje


Rezerwat Sharm el Naga

Spod hotelu odbiera Państwa busik (w godz. 8.00 - 9.00), który zawozi Państwa do miejscowości Sharm el Naga położonej 40 km od Hurghady. Tutaj dobierają Państwo sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy). Posiłek ok. godz. 13.00-14.00. Powrót do hotelu ok. godz. 16.30.
W Sharm el Naga jest jedna z najładniejszych raf w okolicach Hurghady, tuż przy brzegu. Miejsce położone jest na pustyni, nad morzem - możliwe są długie spacery po plaży. Wycieczka jest polecana dla osób z małymi dziećmi, znajduje się tam też plac zabaw.
Strona internetowa: www.sharmelnaga.com

Cena: 30 USD
/ osoba, dzieci do lat 12 – 15 USD
Dodatkowo płatne: możliwość zakupu dodatkowych napojów i jedzienia w barze na plaży
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać:
ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje


Wycieczka łodzią do El Gouny
Odbiór spod hotelu w godz. 8.00 - 8.30. Łodzią wypływają Państwo z portu przy hotelu Arabia lub Hilton Plaza. Po drodze mają
Państwo możliwość wędkowania, później dopłynięcie do El Gouny, a tam przesiadka na małą łódź motorową i przepłynięcie lagunami do centrum El Gouny. Na brzegu zwiedzają Państwo Akwarium w El Gounie. Powrót na łódź, wypłynięcie w morze i snurkowanie z delfinami (!przy bezwietrznej pogodzie delfiny są). El Gouna to miejscowość prywatna należąca do egipskiej rodziny Sawiris. Więcej o El Gounie w dziale "Okolice Hurghady".

Cena: 20 USD
/ osoba, dzieci do lat 12 – 10 USD
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje


Łódź ze szklanym dnem
Wycieczka największą łodzią ze szklanym dnem w Egipcie. Łódź jest wyposażona w pokład słoneczny z barem (napoje płatne), restaurację z klimatyzacją i klimatyzowane pomieszczenie z przeszklonym dnem.
Odbiór spod hotelu w godz. 9.00 - 10.00. Wypłynięcie w miejsca raf, oglądanie podwodnej fauny i flory ok. 1 godz. W drodze powrotnej
pokaz belly dance. Powrót do portu ok. godz. 13.00.

Cena: 20 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 10 USD
Terminy wycieczki: codzienniePUSTYNIA ARABSKA

Jeep Safari
Wyjazd spod hotelu jeepem w godz. 13.00 - 14.00. Około półgodzinna jazda po pustyni, fatamorgana (jeżeli pogoda na to pozwoli:).
Zwiedzanie wioski beduińskiej, barbeque (napoje w cenie). Przejażdżka na wielbłądzie (ok. 2 LE -bakszysz dla Beduina), zachód słońca w górach na pustyni, tańce beduińskie. Powrót do hotelu ok. godz. 20.00. Polski przewodnik od 6 osób w grupie.
UWAGA: od kwietnia 2017 cena ta sama - TYLKO $10, a dodatkowo godzinny orientalny pokaz tańca brzucha + taniec wirujących derwiszy (tzw. tanura show) + pokaz fakira.

Cena: 10 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 5 USD
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: wygodne obuwie, napoje

Quad Safari - motory czterokołowe
Wyjazd spod hotelu w godz. 13.00 - 14.00 do stacji quadów na pustyni. Próbna jazda i start wycieczki. Ponad pół godziny jazda po pustyni do wioski beduińskiej. Zwiedzanie wioski, barbeque (napoje w cenie). Przejażdżka na wielbłądzie (ok. 2 LE - bakszysz dla Beduina), zachód słońca w górach na pustyni, tańce beduińskie.
Powrót do hotelu ok.godz. 20.00. Polski przewodnik od 4 osób w grupie.

Cena: 20 USD / osoba (quady jednoosobowe; od lat 16); quady dwuosobowe – 25 USD / 2 osoby na quadzie
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: wygodne obuwie, napoje, okulary przeciwsłoneczne, chusty na głowę

* Quady 2 godziny jazdy po pustyni: jazda quadami z przerwą 30 min. Start ok. godz. 9:00.
** Quady 2 godziny jazdy po pustyni Sunrise: wyjazd przed wschodem słońca i podziwianie początku dnia w górach na pustyni. Start ok. godz. 4:30.
Cena: 25 USD / osoba (quady jednoosobowe; od lat 16); quady dwuoosobowe – 30 USD / 2 osoby na quadzie
*;** obie wycieczki organizowane od 4 quadów

Mega Safari
Odbiór z hotelu w godz. 12.30 – 13.30. Jeepami jedziemy na pustynię, do wioski beduińskiej. Tam przejażdżka na wielbłądach (ok.5 min.), spacer do naturalnego źródła wodnego na pustyni, zwiedzanie wioski.
W programie jest również jazda na quadach i samochodach „spider”, posiłek z napojami, terrarium, teleskopy, pokazy orientalne. Powrót późnym wieczorem. Polski przewodnik (min. 4 osoby w grupie).

Cena: 25 USD / osoba, dzieci do lat 12 - 12 USD
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: wygodne obuwie, napoje, okulary przeciwsłoneczne, chusty na głowę


info@hurghada.pl
Tel.; Viber; Whatsapp: (+2) 0100 538 0770
(whatsapp - tylko wiadomości tekstowe, połączenia nie działają w Egipcie)UWAGA!

● płatności za wycieczki dokonywane są na wycieczkach

● dzieci do lat 4 - gratis; dzieci 4-12 lat płacą pół ceny (wyjątek nurkowanie głębinowe i quady)

● w cenę wycieczek wliczone są transfery z i do hotelu
(wyjątek: dodatkowo płatne transfery do Hurghady w przypadku zakwaterowania w:
El Gounie, Sahl Hasheesh, Makadi - $15 / do 8 osób / dwie strony)

● wycieczki są ubezpieczone

● ceny są obniżone do minimum, nie robimy większych upustów

● nie ponosimy odpowiedzialności za zakup filmów i zdjęć z wycieczek

Łódź ze szklanym dnem
Copyright © 2003-2017 Serwis hurghada.pl