Wycieczki z hurghada.pl
Jesteśmy z Wami od 2003 roku - jako pierwsi pojawiliśmy się w internecie z ofertą wycieczek fakultatywnych z Hurghady dla Polaków. Na przestrzeni tych kilkunastu lat wypracowaliśmy unikalny system pracy z turystami, kierując się profesjonalizmem, a o każdego Klienta dbamy indywidualnie. Współpracujemy bezpośrednio z organizatorami wycieczek, właścicielami łodzi, baz nurkowych, biur podróży, a nie pośrednikami. Możemy pochwalić się wysoką jakością oferowanych przez nas wyjazdów, a jednocześnie ich atrakcyjnymi cenami.

Rezerwacji dokonujemy telefonicznie - wystarczy na dzień przed wycieczką - codziennie, w godz.10.00 - 19.00. Do pełnej rezerwacji potrzebny jest hotel + numer pokoju + ilość osób + termin wyjazdu. My podajemy godzinę odbioru spod hotelu, a płatności (tylko gotówka) dokonywane są na danej wycieczce.

Informujemy, że nie przetrzymujemy danych osobowych i nie wykorzystujemy ich do innych celów niż rezerwacji wycieczek lub odpowiedzi na pytania. Nie tworzymy list mailingowych i telefonicznych, a dane (tj. rozmowy Viber, WhatsApp, Messenger, maile) są usuwane po zakończeniu realizacji zamówienia. Jeżeli nie zgadzacie się na to, żebyśmy Wam odpowiedzieli - nie wysyłajcie zapytania (brzmi idiotycznie, ale takie to RODO).

Kontakt w języku polskim:
Tel.; Viber, WhatsApp: +201005380770;
z egipskiego numeru: 01005380770
Brak usługi SMS

Facebook, Messenger: facebook.com/SerwisHurghada

WYCIECZKI z HURGHADY cennik na 2019 rok:

WYCIECZKI AUTOKAROWE
Kair -
40 USD (cena promocyjna)
Luksor -
od 40 USD

WYCIECZKI MORSKIE
Łodzią na rafy - 15 USD
Nurkowanie głębinowe -
30 USD
Wyspa Giftun -
12 USD (cena promocyjna)
Super Giftun - 20 USD
Paradise Island (Wyspa Giftun) - 35 USD
Orange Bay (Wyspa Giftun) - 35 USD
Mahmya Island (Wyspa Giftun) - 90 USD
Wyspa Utopia -
20 USD
Sharm el Naga -
40 USD
Wycieczka łodzią do El Gouny -
30 USD
Łódź ze szklanym dnem -
20 USD
Dom delfinów - 20 USD
Wędkowanie - 30 USD

WYCIECZKI NA PUSTYNIĘ
Jeep Safari - 12 USD (cena promocyjna)
Quad Safari -
20 USD (quad pojedynczy); 25 USD (quad podwójny)
Mega Safari -
25 USD
Honda Buggy Safari - od 55 USD

Na naszym funpage'u zamieszczamy też różne promocje i konkursy. Śledźcie nas więc, a niczego nie przegapicie!WYCIECZKI AUTOKAROWE
Kair - Luksor


a
Kair
Wyjazd spod hotelu ok. godz. 1:00 w nocy, podróż trwa ok. 6 godz. W połowie drogi jest około półgodzinny postój w zajeździe w miejscowości Zafarana - można kupić tu coś do picia, jedzenia i skorzystać z toalety.
Na miejscu w Kairze dołącza polskojęzyczny przewodnik. Program rozpoczyna się od godzinnego-półtoragodzinnego zwiedzania Muzeum w Kairze: m.in. rzeźby z okresu Starego, Średniego i Nowego Państwa i skarby Tutenchamona. W dodatkowym, wolnym czasie można wykupić bilet do sali mumii królewskich (jeżeli uda się zmieścić w czasie).
Po Muzeum autokar zabiera turystów do Gizy na obiad (szwedzki stół). Następnie przejazd pod piramidy - dla chętnych możliwość wejścia do piramid (również jeżeli będzie wolny czas), po czym Sfinks i świątynia przy Sfinksie. Później w programie są pokazy wyrobu papirusów w Instytucie Papirusów i produkcji olejków zapachowych w Instytucie Perfum.
Powrót do Hurghady ok. godz. 24.00.

Kair 2 dni: pierwszy dzień wspólny z jednodniową wycieczką. Po odprawieniu autokaru z jednodniową wycieczką są Państwo kwaterowani w hotelu 4* w Gizie, naprzeciw piramid. W hotelu mają Państwo kolację. Wieczorem możliwy pokaz "Światło i dźwięk" pod Piramidami (dodatkowo płatny). Po noclegu i śniadaniu - wykwaterowanie.
Drugiego dnia zwiedzają Państwo: Meczet Alabastrowy, Cytadelę, później czas wolny na bazarze Khan el Khalili.

Cena: 40 USD (1 dzień); 130 USD (2 dni); dzieci 4-12 lat połowa ceny
Dodatkowe płatne (nieobowiązkowe):
wejście do sali z mumiami 180 LE, wejście do piramidy Cheopsa - 360 LE, wejście do piramidy Mykerinosa - 100 LE, rejs po Nilu 10 USD, napoje do obiadu
Terminy: wtorki, czwartki, niedziele (polskojęzyczny przewodnik)
Uwagi: na dzień przed planowaną wycieczką mogą Państwo zgłosić podczas kolacji lub na recepcji wyjazd do Kairu, żeby otrzymać suchy prowiant. Przydadzą się też drobne po 5 LE na toalety na postoju (w autokarze jest toaleta, jednak ze względu na komfort jazdy pasażerów prosimy o korzystanie z niej tylko w nagłych przypadkach, klucz do toalety jest u kierowcy).
a

Luksor
Wyjazd spod hotelu w Hurghadzie ok. godz. 5:00. W połowie drogi jest około półgodzinny postój - można kupić tu coś do picia, jedzenia i skorzystać z toalety.
Po ok. 4 godz. dojeżdzają Państwo do Luksoru, gdzie dołącza polskojęzyczny przewodnik i wraz z nim rozpoczynają zwiedzanie od świątyni w Karnaku. Później udają się Państwo autokarem do restauracji na obiad (szwedzki stół). Po obiedzie przepłynięcie łodzią na drugą stronę Nilu, gdzie już czeka autokar, a tutaj: panorama Ramosseum i Kurnah Starej, zwiedzanie Doliny Królów - wejście do 3 grobowców (lub Doliny Królowych - również 3 grobowce), Kolosy Memnona. W programie jest też wizyta w warsztacie, gdzie rzemieślnicy dokonają pokazu obróbki alabastru wyczarowując piękne rękodzieła z tego kamienia. Powrót do Hurghady ok. godz. 22:00.

Cena: 40 USD (Dolina Królowych zamiast Doliny Królów); 45 USD (Dolina Królów, bez Doliny Królowych). Dzieci 4-12 lat połowa ceny
Dodatkowo płatne (nieobowiązkowe): wejście do grobowca Tutenchamona - 250 LE, Wyspa Bananowa – 10 USD, wejście do świątyni Hatszepsut - 7 USD; napoje do obiadu
Terminy: wtorki, czwartki, niedziele (polskojęzyczny przewodnik)
Uwagi: na dzień przed planowaną wycieczką mogą Państwo zgłosić podczas kolacji lub na recepcji wyjazd do Luksoru, żeby otrzymać suchy prowiant. Przydadzą się też drobne po 5 LE na toalety na postoju (w autokarze jest toaleta, jednak ze względu na komfort jazdy pasażerów prosimy o korzystanie z niej tylko w nagłych przypadkach, klucz do toalety jest u kierowcy).

=> Jak przedstawiają się poszczególne koszty wycieczki do Luksoru przeczytacie w naszym wpisie na Facebooku klikając
TUTAJ.

=>
Ceny biletów wstępu do obiektów w Kairze i Luksorze w naszym facebookowym wpisie TUTAJ.


WYCIECZKI MORSKIE
Łodzią na rafy - Nurkowanie - Giftun - Utopia - Sharm el Naga - El Gouna - Łódź ze szklanym dnem - Dom Delfinów - Wędkowanie
Wycieczka łodzią na rafy
Spod hotelu odbiera Państwa busik (godz. 8.00 - 8.40), który zawozi Państwa do portu. Na łodzi czeka już przygotowany sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy). Wypłynięcie z portu ok. godz. 9.00. Łódź zatrzymuje się przy 2 rafach (każda rafa ok. 2 godz.), gdzie mogą Państwo z powierzchni wody (widoczność do 30 m. głębokości) podziwiać podwodny świat Morza Czerwonego. Podczas kotwiczenia przy drugiej rafie jest obiad w formie szwedzkiego stołu z napojami. Powrót do hotelu ok. godz. 17.00.

Cena: 15 USD
/ osoba, dzieci do lat 12 – 8 USD
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem
a

Nurkowanie głębinowe
Nie musisz mieć uprawnień nurkowych, ani być super pływakiem, żeby zobaczyć faunę i florę Morza Czerwonego spod powierzchni wody. Zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa: mamy sprawdzony sprzęt, wykwalifikowaną kadrę, ubezpieczenie od wypadków nurkowych w Delta Ins. Egypt i każdego, kto chce spróbować po raz pierwszy nurkowania, profesjonalnie przygotowujemy podczas krótkiego kursu na łodzi.

Pod wodę Instruktor lub Dive Master zabiera jedną osobę. Jedno nurkowanie INTRO (dla początkujących) trwa ok. 20 min. (2 nurkowania).
Spod hotelu odbiera Państwa busik (godz. 8.00 - 8.40), który zawozi Państwa do portu. Na łodzi czeka już przygotowany pełny sprzęt do nurkowania głebinowego. Wypłynięcie z portu ok. godz. 9.00. Łódź zatrzymuje się przy 2 rafach (przy każdej rafie łódź kotwiczy ok. 2 godz.). Podczas kotwiczenia przy drugiej rafie jest obiad w formie szwedzkiego stołu. Powrót do hotelu ok. godz. 17.00. Spożycie napojów nieograniczone. Opieka polskiego instruktora na łodzi.

Cena: 30 USD / osoba dorosła (dziecko 9-12 lat - 25 USD). Osoba towarzysząca - 15 USD (dzieci do 12 lat - 8 USD)
Dodatkowo płatne: możliwość zakupu zdjęć z nurkowania - 25 USD
Termin: codziennie / cały rok
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem
a

Wyspa Giftun
Na wyspie Giftun
(Duży Giftun) są cztery plaże: eksluzywna Mahmya Island (nie mylić z Mahmya Beach, plaży na lądzie), Orange Bay, Paradise Island i niezagospodarowana, piaszczysta plaża. Najbardziej uczęszczaną przez polskich turystów jest ta ostatnia - plażowanie na wyspie trwa około godziny do półtorej, a resztę czasu turyści spędzają na łodzi, która kotwiczy na otwartym morzu przy rafach.

Giftun Standard (rafy + piaszczysta plaża na wyspie).
Spod hotelu odbiera Państwa busik (w godz. 8.00 - 8.30), który zawozi Państwa do portu. Tutaj dobierany jest sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy). Wypłynięcie z portu na rafy ok. godz. 9.30. Snurkowanie na rafach, plażowanie na wyspie Giftun (pobyt na piaszczystej części plaży, bez leżaków i parasoli - warto zabrać ręczniki - ok. 1 - 1,5 godz). Posiłek na statku ok. godz. 13.00-14.00, napoje do obiadu w cenie. Powrót do hotelu ok. godz. 17.00.

Cena: 12 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 6 USD
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki:
codziennie
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje

Super Giftun: powyższy program + przejażdżka na pontonie i bananie za motorówką - 20 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 10 USD
Terminy wycieczki:
codziennie

Paradise Island: dłuższy pobyt na wyspie (ok. 3 godz.) z możliwością korzystania z parasoli, baru, posiłek na wyspie i krótszy czas na otwartym morzu - 35 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 18 USD
Terminy wycieczki:
codziennie

Orange Bay (ok. 1-2 godz. na wyspie + rafy) - 35 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 18 USD. Więcej o tej wycieczce znajdziecie w naszym wpisie na Facebooku klikając TUTAJ.
Terminy wycieczki: wtorki, czwartki, niedziele

Mahmya Island: całodniowy pobyt na luksusowej plaży, lunch - ryby i owoce morze (Mahmya słynie z rewelacyjnej kuchni) - 90 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 45 USD
Terminy wycieczki: codziennie
a

Wyspa Utopia
Spod hotelu odbiera Państwa busik (w godz. 8.00 - 9.00), który zawozi Państwa do portu w Safadze. Tutaj dobierają Państwo sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy). Wypłynięcie z portu na rafy ok. godz. 10.00. Snurkowanie na rafach na otwartym morzu (2 rafy po ok. 1 godz.). Podczas kotwiczenia przy drugiej rafie obiad w formie szwedzkiego stołu z napojami. Przesiadka na łódź ze szklanym dnem, podziwianie podwodnego świata w okolicach wyspy (30 min.). Jest tu duże prawdopodobieństwo spotkania delfinów! Pobyt na wyspie Utopia ok. 1,5 godz. Powrót do hotelu ok. godz. 17.00.

Cena: 20 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 10 USD
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje

Super Utopia: powyższy program + przejażdżka na pontonie i bananie za motorówką - 25 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 12 USD
a

Rezerwat Sharm el Naga
Spod hotelu odbiera Państwa busik (w godz. 8.00 - 9.00), który zawozi Państwa do miejscowości Sharm el Naga położonej 40 km na południe od Hurghady. Tutaj dobierają Państwo sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy). Posiłek ok. godz. 13.00-14.00. Powrót do hotelu ok. godz. 16.30.
W Sharm el Naga jest jedna z najładniejszych raf w okolicach Hurghady, tuż przy brzegu. Miejsce położone jest na pustyni, nad morzem - możliwe są długie spacery po plaży. Wycieczka jest polecana dla osób z małymi dziećmi, znajduje się tam też plac zabaw.

Cena: 40 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 20 USD
Dodatkowo płatne: możliwość zakupu dodatkowych napojów i jedzienia w barze na plaży
Terminy wycieczki: wtorki, piątki
Co zabrać:
ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje
a

Wycieczka łodzią do El Gouny
Odbiór spod hotelu w godz. 8.00 - 8.30. Łodzią wypływają Państwo z portu przy hotelu Arabia lub Hilton Plaza. Po drodze mają Państwo możliwość wędkowania, później dopłynięcie do El Gouny, a tam przesiadka na małą łódź motorową i przepłynięcie lagunami do centrum El Gouny. Na brzegu spacer po El Gounie. Powrót na łódź, wypłynięcie w morze i snurkowanie z delfinami (przy bezwietrznej pogodzie delfiny są). Powrót do hotelu ok. godz.17.00.
El Gouna to miejscowość prywatna należąca do egipskiej rodziny Sawiris. Więcej o El Gounie w dziale
Okolice Hurghady.

Cena: 30 USD
/ osoba, dzieci do lat 12 – 15 USD
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki: poniedziałki, czwartki
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje
a

Łódź ze szklanym dnem
Dwugodzinna wycieczka łodzią ze szklanym dnem. Łódź jest wyposażona w pokład słoneczny z barem (napoje płatne), restaurację z klimatyzacją i klimatyzowane pomieszczenie z przeszklonym dnem.
Odbiór spod hotelu w godz. 9.00 - 10.00. Wypłynięcie w miejsca raf, oglądanie podwodnej fauny i flory ok. 1 godz. W drodze powrotnej pokazy orientalne, czasami jest możliwość snurkowania (zabierzcie w razie czego ręczniki i kostiumy kąpielowe). Powrót do portu ok. godz. 13.00.

Cena: 20 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 10 USD
Terminy wycieczki: kilka razy dziennie

a

Dom delfinów
Spod hotelu odbiera Państwa busik (w godz. 8.00 - 8.30), który zawozi Państwa do portu. Tutaj dobierają Państwo sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy). Wypływamy na rafę Shaab el Erg, gdzie jest duża możliwość spotkania delfinów - nie możemy jednak dać 100 procentowej gwarancji na zobaczenie ich - delfiny to wolne stworzenia:)
Wypłynięcie z portu na ok. godz. 9.30. Snurkowanie na kilku rafach. Dla chętnych przejażdżka na bananie za motorówką. Posiłek na statku ok. godz. 13.00-14.00 i mała coca-cola / osobę. Powrót do mariny ok. godz. 16.00.

Cena: 20 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 10 USD
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki:
codziennie
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje


Wędkowanie

Spod hotelu odbiera Państwa busik (w godz. 8.00 - 8.30), który zawozi Państwa do portu. Wypłynięcie z portu na ok. godz. 9.30. Łódź zatrzymuje się przy kilku rafach, gdzie będziecie mogli wędkować. Jest też przystanek na ochłodzenie się i wskoczenie do morza. Sprzęt w cenie: wędki, żyłki, przynęta. Posiłek na statku ok. godz. 13.00-14.00 i mała coca-cola / osobę. Powrót do portu ok. godz. 16.00.

Cena: 30 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 15 USD
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki:
wtorki, piątki
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje

a
PUSTYNIA ARABSKA
Jeep Safari - Quad Safari - Mega Safari - Honda Buggy Safari


a

Jeep Safari
Wyjazd spod hotelu jeepem w godz. 13.00 - 14.00. Około półgodzinna jazda po pustyni, fatamorgana (jeżeli pogoda na to pozwoli), góra piaskowa. Zwiedzanie wioski beduińskiej, przejażdżka na wielbłądzie (ok. 5 LE - bakszysz dla Beduina). Posiłek z napojem do obiadu w cenie. Powrót do hotelu ok. godz. 19.00. Polski przewodnik od 6 osób w grupie. O Pustyni Arabskiej przeczytacie w naszym wpisie na Facebooku
TUTAJ.

Cena: 12 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 6 USD
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: wygodne obuwie - najlepiej trampki lub adidasy, napoje (możliwość zakupu na miejscu, ale są drogie), okulary przeciwsłoneczne, drobne na ew. bakszysze

a

Quad Safari - motory czterokołowe
Wyjazd spod hotelu w godz. 13.00 - 14.00 do stacji quadów na pustyni. Próbna jazda i start wycieczki. Jazda po pustyni do wioski beduińskiej trwa ok. 45 minut w jedną stronę. Zwiedzanie wioski, przejażdżka na wielbłądzie (ok. 5 LE - bakszysz dla Beduina prowadzącego wielbłąda). Posiłek z napojem do obiadu w cenie. Powrót do hotelu ok.godz. 19.00. Polski przewodnik od 6 osób w grupie. O Pustyni Arabskiej przeczytacie w naszym wpisie na Facebooku
TUTAJ.

Cena: 20 USD / osoba (quady jednoosobowe; od lat 16); quady dwuosobowe – 25 USD / 2 osoby na quadzie
Dodatkowo płatne: chusty arafatki dla chętnych 4 USD - na mieście można zakupić je taniej, nie są obowiązkowe, chociaż tak możecie usłyszeć od tourleadera:)
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: wygodne obuwie - najlepiej trampki lub adidasy, napoje (możliwość zakupu na miejscu, ale są drogie), okulary przeciwsłoneczne, chusty na głowę, drobne na ew. bakszysze
a

Mega Safari
Odbiór z hotelu w godz. 11.30 – 12.30. Jeepami jedziemy do stacji quadów na pustyni. Tutaj krótkie przeszkolenie obsługi quada i 45 minutowa przejażdżka po pustyni z krótkim postojem na robienie zdjęć. Powrót do stacji i przesiadka na samochody
spider - dwuosobowe i czteroosobowe. Krótka przejażdżka z kilkuminutowym postojem, podczas którego można robić zdjęcia i zmienić kierowcę. Powrót do stacji, przesiadka do jeepa i wyprawa w góry do wioski beduińskiej. Tam przejażdżka na wielbłądach (ok. 5 min.), zwiedzanie wioski, panorama ze wzgórza na wioskę i góry. Powrót do stacji, gdzie będzie posiłek z małą colą na osobę i pokazy orientalne (tj. belly dance, fakir, tanura). Powrót ok.19.00. Polski przewodnik (min. 6 osób w grupie). O Pustyni Arabskiej przeczytacie w naszym wpisie na Facebooku TUTAJ.

Cena: 25 USD / osoba, dzieci do lat 12 - 12 USD
Dodatkowo płatne: chusty arafatki dla chętnych 4 USD - na mieście można zakupić je taniej, nie są obowiązkowe, chociaż tak możecie usłyszeć od tourleadera:), shisha podczas pokazu, dla chętnych - 2 USD
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: wygodne obuwie - najlepiej trampki lub adidasy, napoje (możliwość zakupu na miejscu, ale są drogie), okulary przeciwsłoneczne, chusty na głowę, drobne na ew. bakszysze
a

Honda Buggy Safari
Wycieczka odbywa się w godzinach porannych. Odbiór z hotelu ok. 8.00 – 9.00 i transfer do stacji buggy na pustyni. Krótkie przeszkolenie przyszłych kierowców i wyprawa do wioski beduińskiej. Tam degustacja beduińskiej herbaty i jazda na wielbłądach. Powrót do stacji ok. godz. 11.30, odprawa do hotelu. W sumie, w obie strony do wioski i z powrotem, trasa jazdy liczy 45 km. Minimalny wiek kierowców to 16 lat. Zdjęcia z imprezy znajdują się w przeglądarce powyżej.
O Pustyni Arabskiej przeczytacie w naszym wpisie na Facebooku TUTAJ. .

Cena za buggy (nie od osoby):
-
jednoosobowy - 55 USD
-
dwuosobowy - 90 USD
-
rodzinny (4 osoby) - 120 USD
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki: codziennie, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc, rezerwacja wymaga potwierdzenia
Co zabrać: wygodne obuwie, napoje, okulary przeciwsłoneczne, chusty na głowęUWAGA:

* dbamy o bezpieczeństwo prywatności naszych Klientów - nie przetrzymujemy danych osobowych i numerów telefonicznych, ani nie wykorzystujemy zdjęć Klientów z wycieczek w celach promocyjnych

* współpracujemy bezpośrednio z organizatorami wycieczek

* nawiązujemy współpracę tylko z tymi organizatorami, którzy poza wysoką jakością usług, zapewniają również godziwe i uczciwe warunki pracy zatrudnianym przez nich Egipcjanom

* wspieramy projekt ochrony Morza Czerwonego organizacji non-profit HEPCA

* płatności za wycieczki dokonywane są na wycieczkach

* dzieci do lat 4 – gratis - wyjątek: dodatkowe miejsce siedzące w autokarze do Kairu i Luksoru - 100 LE
dzieci 4-12 lat połowa ceny
wyjątek: nurkowanie głębinowe i quady

* w cenę wycieczek wliczone są transfery z i do hotelu
wyjątek: dodatkowo płatne transfery do Hurghady w przypadku zakwaterowania w El Gounie i Sahl Hasheesh
– 25 USD / busik / dwie strony


* wycieczki SĄ ubezpieczone

* podane ceny są obniżone do minimum, nie robimy większych upustów

* nie ponosimy odpowiedzialności za zakup filmów i zdjęć z wycieczek


Copyright © 2003-2019 Serwis hurghada.pl