Wycieczki z hurghada.pl
Kontakt w języku polskim:
Tel.; Viber, WhatsApp: +201005380770;
z egipskiego numeru: 01005380770
UWAGA: Smsy wysyłane z egipskich na polskie numery nie dochodzą na terenie Egiptu! I tak - ja otrzymam Waszego smsa, ale każda próba odpowiedzi na niego kończy się niepowodzeniem.


Rezerwacji dokonujemy telefonicznie. Do pełnej rezerwacji potrzebny jest hotel + numer pokoju + ilość osób + termin wyjazdu, a w przypadku wycieczek do Luksoru i Kairu dodatkowo imiona i nazwiska uczestników. My podajemy godzinę odbioru spod hotelu, a płatności dokonywane są na danej wycieczce.

Wstępnej rezerwacji można dokonać wypełniając
Formularz Rezerwacyjny. W odpowiedzi wysyłamy aktualne informacje dotyczące wybranych wycieczek.

WYCIECZKI z HURGHADY cennik na 2018 rok:

WYCIECZKI AUTOKAROWE
Kair -
40 USD
Luksor -
35 USD

WYCIECZKI MORSKIE
Łodzią na rafy - 12 USD
Nurkowanie głębinowe -
25 USD
Wyspa Giftun -
12 USD
Wyspa Utopia -
20 USD
Sharm el Naga -
30 USD
Wycieczka łodzią do El Gouny -
20 USD
Łódź ze szklanym dnem -
20 USD
Dom delfinów - 20 USD

WYCIECZKI NA PUSTYNIĘ
Jeep Safari - 12 USD
Quad Safari -
20 USD (quad pojedynczy); 25 USD (quad podwójny)
Mega Safari -
25 USDWYCIECZKI AUTOKAROWE
Kair - Luksor


a
Kair
Wyjazd spod hotelu ok. godz. 1:00 w nocy, podróż trwa ok. 6 godz. Zwiedzanie rozpoczyna się od Muzeum w Kairze, później jest obiad (szwedzki stół), następnie autokar zabiera wszystkich do Gizy, a tu: piramidy, Sfinks i świątynia przy Sfinksie. Później zwiedzanie instytutu papirusów i instytutu perfum. Powrót do Hurghady ok. godz. 24.00

Kair 2 dni: pierwszy dzień wspólny z jednodniową wycieczką. Po odprawieniu autokaru z jednodniową wycieczką są Państwo kwaterowani w hotelu 4* w Gizie, naprzeciw piramid. W hotelu mają Państwo kolację. Wieczorem możliwy pokaz "Światło i dźwięk" pod Piramidami (dodatkowo płatny). Po noclegu i śniadaniu - wykwaterowanie.
Drugiego dnia zwiedzają Państwo: Meczet Alabastrowy, Cytadelę, później czas wolny na bazarze Khan el Khalili.

Cena: 40 USD (1 dzień); 80 USD (2 dni)
Terminy: wtorki, czwartki, niedziele (polskojęzyczny przewodnik)
Dodatkowe płatne (nieobowiązkowe): wejście do sali z mumiami, wejście do piramidy Cheopsa - 300 LE, wejście do piramidy Mykerinosa - 150 LE, napoje do obiadu
a

Luksor
Wyjazd spod hotelu w Hurghadzie ok. godz. 5:00. Po ok. 4 godz. dojeżdzają Państwo do Luksoru, gdzie rozpoczynają zwiedzanie od świątyni w Karnaku. Później udają się Państwo autokarem do restauracji na obiad (szwedzki stół). Po obiedzie przepłynięcie łodzią na drugą stronę Nilu, gdzie już czeka autokar, a tutaj: panorama Ramosseum i Kurnah Starej, fabryka alabastru, zwiedzanie Doliny Królów - wejście do 3 grobowców (lub Doliny Królowych również 3 grobowce), Kolosy Memnona. Powrót do Hurghady ok. godz. 22:00.

Cena: 35 USD (Dolina Królowych zamiast Doliny Królów); 40 USD (Dolina Królów, bez Doliny Królowych)
Terminy: wtorki, czwartki, niedziele (polskojęzyczny przewodnik)
Dodatkowo płatne (nieobowiązkowe): Wyspa Bananowa – 10 USD, wejście do świątyni Hatszepsut - 10 USD; napoje do obiadu


WYCIECZKI MORSKIE
Łodzią na rafy - Nurkowanie - Giftun - Utopia - Sharm el Naga - El Gouna - Łódź ze szklanym dnem - Dom Delfinów
Wycieczka łodzią na rafy
Spod hotelu odbiera Państwa busik (godz. 8.00 - 8.40), który zawozi Państwa do portu. Na łodzi czeka już przygotowany sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy). Wypłynięcie z portu ok. godz. 9.00. Łódź zatrzymuje się przy 2 rafach (każda rafa ok. 2 godz.), gdzie mogą Państwo z powierzchni wody (widoczność do 30 m. głębokości) podziwiać podwodny świat Morza Czerwonego. Podczas kotwiczenia przy drugiej rafie jest obiad w formie szwedzkiego stołu z napojami. Powrót do hotelu ok. godz. 17.00.

Cena: 12 USD
/ osoba, dzieci do lat 12 – 6 USD
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem
a

Nurkowanie głębinowe
Nie musisz mieć uprawnień nurkowych, ani być super pływakiem, żeby zobaczyć faunę i florę Morza Czerwonego spod powierzchni wody. Zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa: mamy sprawdzony sprzęt, wykwalifikowaną kadrę, ubezpieczenie od wypadków nurkowych w Delta Ins. Egypt i każdego, kto chce spróbować po raz pierwszy nurkowania, profesjonalnie przygotowujemy podczas krótkiego kursu na łodzi.
Pod wodę Instruktor lub Dive Master zabiera tylko jedną osobę. Jedno nurkowanie INTRO (dla początkujących) trwa ok. 20 min. (2 nurkowania).
Spod hotelu odbiera Państwa busik (godz. 8.00 - 8.40), który zawozi Państwa do portu. Na łodzi czeka już przygotowany pełny sprzęt do nurkowania głebinowego. Wypłynięcie z portu ok. godz. 9.00. Łódź zatrzymuje się przy 2 rafach (przy każdej rafie łódź kotwiczy ok. 2 godz.). Podczas kotwiczenia przy drugiej rafie jest obiad w formie szwedzkiego stołu. Powrót do hotelu ok. godz. 17.00. Spożycie napojów nieograniczone. Opieka polskiego instruktora na łodzi.

Cena: 25 USD / dziecko 9-12 lat - 20 USD / osoba towarzysząca - 12 USD (dzieci do 12 lat - 6 USD)
Dodatkowo płatne: brak
Termin: codziennie / cały rok
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem
a

Wyspa Giftun
Spod hotelu odbiera Państwa busik (w godz. 8.00 - 8.30), który zawozi Państwa do portu. Tutaj dobierają Państwo sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy).
Wypłynięcie z portu na rafy ok. godz. 9.30. Snurkowanie na rafach, plażowanie na wyspie Giftun (Paradise Island - ok. 1,5 godz). Posiłek na statku ok. godz. 13.00-14.00 i mała coca-cola / osobę.
Powrót do hotelu ok. godz. 17.00.

Cena: 12 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 6 USD
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki:
codziennie
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje
a

Wyspa Utopia
Spod hotelu odbiera Państwa busik (w godz. 8.00 - 8.30), który zawozi Państwa do portu w Safadze. Tutaj dobierają Państwo sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy). Wypłynięcie z portu na rafy ok. godz. 10.00. Snurkowanie na rafach na otwartym morzu (2 rafy po ok. 1 godz.). Podczas kotwiczenia przy drugiej rafie obiad w formie szwedzkiego stołu.
Przesiadka na łódź ze szklanym dnem, podziwianie podwodnego świata w okolicach wyspy (30 min.). Jest tu duże prawdopodobieństwo spotkania delfinów!
Pobyt na wyspie Utopia ok. 1,5 godz. Powrót do hotelu ok. godz. 17.00.

Cena: 20 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 10 USD
Dodatkowo płatne: brak,
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje
a

Rezerwat Sharm el Naga
Spod hotelu odbiera Państwa busik (w godz. 8.00 - 9.00), który zawozi Państwa do miejscowości Sharm el Naga położonej 40 km na południe od Hurghady. Tutaj dobierają Państwo sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy). Posiłek ok. godz. 13.00-14.00. Powrót do hotelu ok. godz. 16.30.
W Sharm el Naga jest jedna z najładniejszych raf w okolicach Hurghady, tuż przy brzegu. Miejsce położone jest na pustyni, nad morzem - możliwe są długie spacery po plaży. Wycieczka jest polecana dla osób z małymi dziećmi, znajduje się tam też plac zabaw.

Cena: 30 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 15 USD
Dodatkowo płatne: możliwość zakupu dodatkowych napojów i jedzienia w barze na plaży
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać:
ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje
a

Wycieczka łodzią do El Gouny
Odbiór spod hotelu w godz. 8.00 - 8.30. Łodzią wypływają Państwo z portu przy hotelu Arabia lub Hilton Plaza. Po drodze mają Państwo możliwość wędkowania, później dopłynięcie do El Gouny, a tam przesiadka na małą łódź motorową i przepłynięcie lagunami do centrum El Gouny. Na brzegu spacer po El Gounie. Powrót na łódź, wypłynięcie w morze i snurkowanie z delfinami (przy bezwietrznej pogodzie delfiny są). El Gouna to miejscowość prywatna należąca do egipskiej rodziny Sawiris. Więcej o El Gounie w dziale
Okolice Hurghady.

Cena: 20 USD
/ osoba, dzieci do lat 12 – 10 USD
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje
a

Łódź ze szklanym dnem
Dwugodzinna wycieczka łodzią ze szklanym dnem. Łódź jest wyposażona w pokład słoneczny z barem (napoje płatne), restaurację z klimatyzacją i klimatyzowane pomieszczenie z przeszklonym dnem.
Odbiór spod hotelu w godz. 9.00 - 10.00. Wypłynięcie w miejsca raf, oglądanie podwodnej fauny i flory ok. 1 godz. W drodze powrotnej pokazy orientalne. Powrót do portu ok. godz. 13.00.

Cena: 20 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 10 USD
Terminy wycieczki: kilka razy dziennie

a

Dom delfinów
Spod hotelu odbiera Państwa busik (w godz. 8.00 - 8.30), który zawozi Państwa do portu. Tutaj dobierają Państwo sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy). Wypływamy na rafę Shaab el Erg, gdzie jest duża możliwość spotkania delfinów - nie możemy jednak dać 100 procentowej gwarancji na zobaczenie ich - delfiny to wolne stworzenia:)
Wypłynięcie z portu na ok. godz. 9.30. Snurkowanie na kilku rafach. Dla chętnych przejażdżka na bananie za motorówką. Posiłek na statku ok. godz. 13.00-14.00 i mała coca-cola / osobę. Powrót do hotelu ok. godz. 16.00.

Cena: 20 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 10 USD
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki:
codziennie
Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje

a
PUSTYNIA ARABSKA
Jeep Safari - Quad Safari - Mega Safari


a

Jeep Safari
Wyjazd spod hotelu jeepem w godz. 13.00 - 14.00. Około półgodzinna jazda po pustyni, fatamorgana (jeżeli pogoda na to pozwoli:), góra piaskowa. Zwiedzanie wioski beduińskiej, barbeque (napoje w cenie). Przejażdżka na wielbłądzie (ok. 5 LE -bakszysz dla Beduina), orientalne show, zachód słońca w górach na pustyni. Powrót do hotelu ok. godz. 20.00. Polski przewodnik od 6 osób w grupie.

Cena: 12 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 6 USD
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: wygodne obuwie, napoje

a

Quad Safari - motory czterokołowe
Wyjazd spod hotelu w godz. 13.00 - 14.00 do stacji quadów na pustyni. Próbna jazda i start wycieczki. Jazda po pustyni do wioski beduińskiej trwa ok. 45 minut w jedną stronę. Zwiedzanie wioski, barbeque (napoje w cenie). Przejażdżka na wielbłądzie (ok. 5 LE - bakszysz dla Beduina prowadzącego wielbłąda), zachód słońca w górach na pustyni, pokazy orientalne.
Powrót do hotelu ok.godz. 20.00. Polski przewodnik od 6 osób w grupie.

Cena: 20 USD / osoba (quady jednoosobowe; od lat 16); quady dwuosobowe – 25 USD / 2 osoby na quadzie
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: wygodne obuwie, napoje, okulary przeciwsłoneczne, chusty na głowę
a

Mega Safari
Odbiór z hotelu w godz. 12.30 – 13.30. Jeepami jedziemy na pustynię, do wioski beduińskiej. Tam przejażdżka na wielbłądach (ok.5 min.), spacer do naturalnego źródła wodnego na pustyni, zwiedzanie wioski.
W programie jest również jazda na quadach i samochodach
spider, posiłek z napojami, terrarium, teleskopy, pokazy orientalne. Powrót późnym wieczorem. Polski przewodnik (min. 6 osób w grupie).

Cena: 25 USD / osoba, dzieci do lat 12 - 12 USD
Dodatkowo płatne: brak
Terminy wycieczki: codziennie
Co zabrać: wygodne obuwie, napoje, okulary przeciwsłoneczne, chusty na głowęUWAGA:

* dbamy o bezpieczeństwo prywatności naszych Klientów - nie przetrzymujemy danych osobowych i numerów telefonicznych, ani nie wykorzystujemy zdjęć Klientów z wycieczek w celach promocyjnych

* płatności za wycieczki dokonywane są na wycieczkach

* dzieci do lat 4 – gratis - wyjątek: dodatkowe miejsce siedzące w autokarze do Kairu i Luksoru - 100 LE
dzieci do lat 4-12 płacą pół ceny
wyjątek: nurkowanie głębinowe i quady

* w cenę wycieczek wliczone są transfery z i do hotelu
wyjątek: dodatkowo płatne transfery do Hurghady w przypadku zakwaterowania w El Gounie i Sahl Hasheesh
– 15 USD / busik / dwie strony


* współpracujemy bezpośrednio z organizatorami wycieczek

* wycieczki SĄ ubezpieczone

* podane ceny są już po obniżce, nie robimy większych upustów

* nie ponosimy odpowiedzialności za zakup filmów i zdjęć z wycieczek


Copyright © 2003-2018 Serwis hurghada.pl